26 listopada zakończyliśmy spinningowy sezon w naszym kole.
Zdobywcami Pucharu Prezesa 2023 został Team Zadzior JMC Adventure w składzie Paweł Bondarenko & Roman Ratyński, którzy zdobyli 203pkt, złowili 3 szczupaki, w tym największą rybę zawodów 80cm . Drugie miejsce zajął Team TSE w składzie Michał Ignaszewski & Piotr Szeligowski - 75pkt. Na najniższym stopniu podium stanął team Wędkarskie Kręcioły w składzie Bartek Siwik & Łukasz Żak - 64pkt.
Gratulacje dla zwycięzców. Podziękowania dla zawodników, którzy mimo trudnych warunków pogodowych przystąpili do rywalizacji w zawodach
Sekcja Sportowa

Więcej...

Otwarte Teamowe Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Zegrzyńskiego przeszły do historii.
Po raz kolejny podczas zawodów Zalew Zegrzyński odpalił Więcej...
Obdarzył zawodników pięknymi rybami. Podczas zawodów złowiono 43 szczupaki, 2 sandacze oraz 87okonii. Największy szczupak mierzył 85,7cm, największy okoń 31,5cm. Wisienką na torcie był sandacz 79,9cm Więcej...
Zwycięzcami Więcej...został team Bad Boys w składzie Rafał Stankiewicz, Paweł Wojciechowski, którzy złowili 2 szczupaki, sandacza oraz 5 okoni (336pkt).
Drugie miejsce zajął team TSE, w składzie Michał Ignaszewski, Piotr Szeligowski, którzy złowili 4 szczupaki oraz 2 okonie(329pkt).
Miejsce na najniższym stopniu podium zajął Team Ożarów, w składzie Piotr Nowicki, Jakub Nikiel, którzy złowili 3 szczupaki oraz 5 okoni(321pkt). Szczegółowe wyniki: https://xtramarlin.pl/squads.php?competition=334&round=all
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników, za tak liczne przybycie na pierwszą edycję Pucharu Zalewu Zegrzyńskiego. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie. Dziękujemy sponsorom Polskie Bazy Wędkarskie Mikado Total Fishing Eldorado Sklep Wędkarski ROBINSON EUROPE Camaro Sklep Wędkarski Zegrze oraz Xtramarlin za obsługę zawodów oraz Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie. Szczególne podziękowania dla Zarządów kół PZW 13 Legionowo oraz Koło nr 67 Łomianki. Do zobaczenia za rok Więcej...

Wyniki

Więcej...

W dniu dzisiejszym na Zalewie Zegrzyńskim rozegraliśmy

ostatnią, czwartą turę Spinningowego Grand Prix PZW 13 Legionowo.