Stanica: Zegrze 05-130, ul. Rybaki 11a.
Telefon Stanica 22-782-25-62    

Telefon Bosman - 531195785 kol. Andrzej

Adres korespondencyjny Koła:
Koło miejskie PZW Nr 13 w Legionowie
ul. Zwycięstwa 4
05-120 Legionowo.

Adresy poczty elektronicznej:

Prezes koła - prezes@pzw13.pl
Sekretarz koła - sekretarz@pzw13.pl
Redakcja koła - redakcja@pzw13.pl
Kapitan sportowy - kapitan.sportowy@pzw13.pl
Skarbnik koła -  skarbnik@pzw13.pl
Komisja rewizyjna - komisja.rewizyjna@pzw13.pl
Promocja - promocja@pzw13.pl
Młodzieżowa szkółka wędkarska - msw@pzw13.pl
Gospodarz - gospodarz@pzw13.pl

 

Stanica w "pigułce"

Rezerwacja łodzi 2019

Godziny otwarcia:
Maj: 5:00 - 21:00
Czerwiec-Lipiec: 5:00 - 22:00
Sierpień: 5:00 - 21:00
Wrzesień: 6:00 - 20:00
Październik: 6:00 - 18:00
Listopad: 6:00 - 17:00
Grudzień: 7:00 - 17:00
Podstawowe ceny:
"Uwaga Nowy Cennik Usług Stanicy na rok 2019"
Pełny cennik...
Telefon Stanica 
22-782-25-62 - Telefon Bosman - 531195785 kol. Andrzej
Adres: ul. Rybaki 11a, Zegrze
Mapka

 
 

Sprzedaż znaków na 2018 r.

Zarząd Koła PZW nr 13 w Legionowie informuje,
że w roku 2019 znaki wędkarskie PZW będą dystrybuowane w :

Opłata za zezwolenie  na wody nizinne  :

               normalna - 220 zł

         

 

XII PJZ header

 

Nagrody dla zwycięzców w XII Ogólnopolskich Zawodach Spinningowych o Puchar Jeziora Zegrzyńskiego
ufundowali:
powiat legionowski
AtanacamaroATDiamenteldoradoexclusivelights logokongermultifishingpolskie bazy wedkarskiePerkozprestige serwisPWKtokarextrac

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień urządzenia dotyczących cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce plików cookies przeczytaj: Polityka Plików Cookies.

  Akceptuję pliki Cookies z tej strony.